Umalto OÜ logo
EestiРусский
Firmast

Kes me oleme ja kuidas me võime olla Teile kasulikud?

 

Kui Te armastate muusikat – siis on see Teile
Kui Te soovite muusikast saada maksimaalselt emotsioone – siis on see Teile
Kui Te ei karda meelde tuletada lambi ja vinüüliheli veetlust ja sarmi – siis on see Teile

Me pakume Teile kõikvõimalikke kõlareid, nii stereo, kui ka kodukinosüsteemidele,
välikõlareid, autokõlareid, võimendeid, mitmekanalise heli protsessoreid, projektoreid ja ekraane kodukinosüsteemidele, universaalseid pulte, audio-videokaableid, aksessuaare audiosüsteemidele. Samuti pakume süsteeme multiruum ja tark kodu
Erilisel kohal on meie töös lampvõimendid ja vinüülplaadi mängijad.

Me mitte ainult ei müü audio-video aparatuuri, vaid omades aastatepikkust installeerimise kogemust, teeme kõiki töid põhimõttel „võtmed kätte“, projekteerime, paigaldame, häälestame ja õpetame kasutama, samuti tegeleme Teie audio-videosüsteemi täiustamisega.
Me teadlikult ei paku „kõikide“ tootjate tooteid. Me pakume ainult sellist aparatuuri, mis on võimeline edastama Muusika võlu, harmooniat ja emotsioone. Me ei seisa paigal, meie spetsialistid regulaarselt külastavad Hi-Fi ja Hi-End audio näituseid.
Me teame, et tee „oma helini“ ei ole kerge, kuid see tee on võimalik läbida.
Oleme kindlad, et leiate siit informatsiooni, mis aitab Teil valida audio-videosüsteemi nii koju kui ka autosse. Meie omalt poolt oleme alati valmis aitama Teid oma teadmiste, kogemuste ja soovitustega. Oleme avatud kontaktidele ja alati valmis vastama Teie küsimustele.
Meie koduleht just-just alustab oma tegevust, seepärast oleme väga tänulikud konstruktiivsete märkuste ja ettepanekute eest. Koduleht täiustub pidevalt, seepärast külastage meid tihemini.

Lugupidamisega,
Umalto OÜ